Przewodnik po ślubnych upominkach

Przewodnik po ślubnych upominkach

Najlepszym sposobem, aby podziękować swoim gościom i bliskim za wsparcie, czas i hojność, jaką okazali dla Twojego ślubu, jest wysłanie im prezentu, dzięki któremu będą mogli Cię zapamiętać. Przygotowując prezent z podziękowaniami, będziesz musiał wziąć pod uwagę dwie rzeczy: budżet i liczbę gości, których będziesz mieć w dniu ślubu.

Rzeczy do rozważenia.
Wszystkie aspekty twojego ślubu zostały dobrze przemyślane. Obejmuje to, ile wydasz na miejsce, recepcję, jedzenie, napoje, zakwaterowanie, transport, strój ślubny, pierścionki i miesiąc miodowy. Jeśli chodzi o upominki ślubne, są dwie rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed ustaleniem ceny, którą byłbyś skłonny zapłacić za jedną osobę.

Jednym z nich jest twój budżet. Pracujesz z napiętym budżetem? Z pewnością istnieją upominki ślubne, które mogą pasować do kwoty, o której myślisz. Czy masz sporą kwotę do przeznaczenia na upominki ślubne? Są też prezenty, z których możesz zdecydowanie wybierać, w zależności od tego, jak bogate chcesz, żeby były.

Po drugie, liczba gości, których masz. Oczywiście, jeśli Twój ślub będzie wielkim świętem, koszt weselnych upominków powinien być niższy na osobę w porównaniu z kameralnym weselem. Jednak nawet jeśli Twoich gości nie ma tak wielu, ale masz napięty budżet na wesele, możesz zdecydować się na ustalenie przyzwoitej kwoty za upominki ślubne.

Twoje opcje.
Spersonalizowany upominek. Personalizacja może oznaczać dwie rzeczy. Jednym z nich jest to, że twoje upominki ślubne zawierają imię lub inicjał gościa na samym prezencie lub uczyniłeś go bardziej osobistym, dając coś, co ofiarnie dla nich zrobiłeś lub upominki dla majsterkowiczów. Upominki dla majsterkowiczów pozwalają obniżyć koszty, ale nie znaczenie prezentu. Możesz również wybrać spersonalizowany otwieracz i zatyczki do wina lub spersonalizowane solniczki i pieprzniczki. Istnieje wiele spersonalizowanych przedmiotów do wyboru, w tym wazony i przysmaki do pojemników, czy chociażby krówki weselne.

Żywność. Wypełnij te po prostu srebrne słoiki z masonem domowymi wypiekami lub cukierkami. Cukierki są nie tylko niedrogie, ale goście z pewnością będą się nimi cieszyć w drodze do domu. Może to być prawie wszystko, jak torebka popcornu lub chipsów lub pyszny lokalny specjał albo krówki ślubne. Dla osób z wyższym budżetem opcje również są obfite. Odeślij swoich gości za pomocą spersonalizowane mini butelki wina i szampana, słoik dżemu lub miodu, koszyk towarów, a nawet torebki kawy lub herbaty.

Niejadalne. Produkty niejadalne mogą również sporo zaoszczędzić. Świece byłyby popularnym wyborem w tej kategorii. Możesz również zdecydować się na saszetki potpourri lub te małe sztuczne sukulenty, które służą jako element centralny i jako przysmak na wynos dla Twoich gości. Inną opcją jest spersonalizowana płyta CD z Twoimi ulubionymi utworami jako para.

Inne rzeczy, o których należy pamiętać.
Upominki ślubne powinny mieć znaczenie. Wybór upominku ślubnego nie powinien być zobowiązujący. Powinny reprezentować was jako parę. Twoi goście powinni pamiętać Twój ślub i gest wdzięczności.

Upominki ślubne powinny być przydatne. Znajdź coś, z czego mogą korzystać w domu. Świece są dobrym przykładem przydatnego upominku ślubnego. Poza tym, że łatwo je spersonalizować, z pewnością zapamiętają Twój ślub za każdym razem, gdy je zapalą.

Ślubne upominki powinny być pięknie zaprezentowane. Ułóż pięknie swoje upominki ślubne na stole, aby uzyskać kolejne zdjęcie idealne na Twoje wesele. Możesz też zdecydować się na rozłożenie go na każdym stole, co podniesie estetykę Twojego przyjęcia. Duże znaczenie ma również terminowa dystrybucja upominkow ślubnych. Upewnij się, że zamówiłeś 20% więcej, aby mieć pewność, że starczy dla każdego.